ברכישה מעל ₪399 משלוח חינם*

7 טיפים מעולים לקנייה נכונה ושימור מקסימלי של מכשירי כתיבה

מכשירי הכתיבה הם חלק אינטגרלי של חיי היום יום שלנו. הם משמשים אותנו בכל מקום, בכל סיטואציה ובכל זמן. זה נכון לגבי תלמידי בית ספר קטנטנים, סטודנטים מתחילים באוניברסיטה, פקידים זוטרים במשרד,  ועד לבעלי עסקים ממולחים, ראשי מדינות ונשיאים, ואומנים בעלי שם עולמי. בסוף כולם זקוקים לאותו דף, עט, עיפרון, מחברת ומוחק.

ובגלל המרכזיות והחשיבות של מכשירי הכתיבה בחיינו, אין לנו את הפריבילגיה להתפשר על איכותם וטיבם. הרי אף אחד לא רוצה לכתוב עם עיפרון שהשפיץ שלו נקטם כל הזמן, או להשתמש עם מוחק שלא באמת מוחק וכו'.

לכן אנחנו ב'שארפן' ליקטנו בעבורכם מתוך הניסיון האדיר שלנו טיפים מעולים לקנייה נכונה, ושימור מוצלח של מכשירי כתיבה – קראו ותהנו.

והנה 7 טיפים מוכחים לקנייה נכונה, ושימור מכשירי כתיבה:

 1. תגיעו ממוקדים ומגובשים לקנייה.

אחת הבעיות המשמעותיות של קניית מכשירי כתיבה בכלל, ובאון ליין בפרט בזמנינו, זה עושר האפשרויות והפיתויים הרבים הניצבים בפנינו.

לפעמים אנחנו מחפשים לקנות סט עטים מסוים, ומוצאים את עצמנו בוחרים בעוד אין ספור מכשירי כתיבה שאנחנו כלל לא זקוקים להם כעת. רק בגלל האריזה הנוצצת והמפתה, או בגלל 'מבצע חד פעמי ונדיר, שלא יחזור על עצמו אף פעם!'

לכן חשוב מאוד לגשת לקנייה של מכשירי כתיבה, עם ידיעה מאוד ברורה ומוצקה על מה שאנחנו זקוקים. לא להסיט את המבט ימין ושמאל, ולא ללכת שבי אחר פיתויים וגירויים, שהם פרי עבודתם של קופירייטרים ובעלי עסקים שעיקר עיסוקם ורצונם זה לרוקן לנו את הארנק ולהעשיר את שלהם.

 • תקנו רק אחרי שביררתם על טיב מכשירי הכתיבה.

אלה שנוהגים להשתמש הרבה עם מכשירי כתיבה, כבר יודעים היטב איזה מותגים הם אוהבים ואיזה פחות, אילו מכשירי כתיבה איכותיים ואילו לא שווים גרוש. ולכן הבחירה שלהם במכשירי כתיבה, היא פשוטה וממוקדת.

אך שונה הדבר לחלוטין, אצל כאלה שפחות מנוסים ופחות מכירים את תחום מכשירי הכתיבה. אלה האחרונים עשויים לשבור את הראש עד שהם יחליטו מה לקנות, וגם אחרי הקנייה הם יתחרטו לא פעם על הבחירה הלא מוצלחת שלהם.

אז מה עושים? פשוט מאוד.

לפני שמבצעים קנייה של מכשירי כתיבה מבררים אצל חברים/בני משפחה/מורים וכו' שכן מבינים במכשירי כתיבה, על מה מומלץ לנו לרכוש. ואם אין לנו אצל מי להתייעץ, פשוט נגלוש באינטרנט ונחפש ביקורות של משתמשים, על מכשירי הכתיבה הספציפיים אותם אנחנו רוצים לקנות. חוכמת ההמונים תמיד תסייע לנו לקבל את ההחלטה הנכונה יותר.

 • אף פעם אל תיקנו סטוקים גדולים בקנייה הראשונה.

הטיפ מכוון בעיקר לכאלה שזקוקים לכמויות גדולות של מכשירי כתיבה (בעלי משרדים, מנהלי כיתות לימוד, בעלי חנויות וכו').

תמיד מגיע השלב שבו נמאס לנו מחוסרים מעיקים במלאי של מכשירי הכתיבה, וזה מביא אותנו להחלטה לקנות כמות גדולה מכל סוגי מכשירי הכתיבה, כדי שלא ניתקל יותר בחיים עם חוסר מעצבן! אחלה רעיון, אבל לפני שאתם עושים את זה ומשקיעים בקנייה לא מעט כסף, תבחנו את טיב ואיכות מכשירי הכתיבה. בשלב ראשון קנו 1/2 פריטים מכל מה שאתם מתכוונים לקנות, ורק במידה ואתם מרוצים מהם, תבצעו את הקנייה הגדולה.

 • צורכי מכשירי כתיבה מסיביים? קנו חכם, קנו במרוכז!

אם אתם צורכים המון מחברות, דפדפות, עפרונות, עטים וכו'. תשתדלו לקנות תמיד את הכול בצורה מרוכזת. למה? מכמה סיבות:

 • כשאתם צורכים כמות גדולה של מכשירי כתיבה, אתם נתפסים בעיני בעלי החנויות ובעלי האתרים, כלקוחות ששווה לעבוד איתם, וכך כוח הקנייה עובר לידיים שלכם ואתם מצליחים לעשות דילים מעולים ולחסוך לא מעט כסף. לעומת זאת כשאתם קונים פעם אחת 15 עטים, ואחרי שלושה ימים 10 מחברות, ואחרי יומיים 20 עפרונות וכו', אף אחד לא באמת סופר אותכם, ולכן תשלמו הרבה יותר יקר.
 • כשאתם צורכים במרוכז את כל מכשירי הכתיבה שלכם, לא רק המחיר יותר טוב אלא גם השירות. לדוגמה לקוח 'כבד' ומשמעותי יקבל את המשלוח שלו הרבה יותר מהר (בדרך כלל תוך שעות בודדות ואף פחות מכך), מאשר לקוח קטן ומזדמן שעשוי להמתין להזמנה שלו יותר זמן.
 • מעלה נוספת בקנייה מרוכזת וגדולה של מכשירי כתיבה, היא שעלות המשלוח עוברת לחנות. לדוגמה אצלנו ב'שארפן' לקוח שקונה מכשירי כתיבה, או משאר המוצרים המוצעים באתר, בסכום של 500 ₪ ומעלה, יקבל את המשלוח עד לפתח ביתו או משרדו מבלי לשלם שקל אחד. לעומת זאת לקוח קטן גם ישלם יותר יקר, גם יקבל שירות פחות טוב (הכוונה היא באופן כללי, ולא אצלנו ב'שארפן'. אצלנו כל לקוח מלך, ולא משנה מהו סכום הקנייה) וגם יספוג את עלויות המשלוח, לא חבל?
 • לפני שקונים מכשירי כתיבה, לוקחים את הזמן ומשווים מחירים!

יודעים בדיוק איזה מכשיר כתיבה ומאיזה מותג אתם רוצים לקנות? מצוין. אבל אתם עשויים לטעות ולהיכנס לאחת התוצאות הראשונות של גוגל, ולקנות את מה שאתם רוצים באתר הראשון שיציע לכם אותו, יהיה המחיר אשר יהיה. זה קורה בדרך כלל כי אנחנו ממהרים, או כי בא לנו לעשות לעצמנו חיים קלים. אבל זה עשוי לעלות לנו הרבה יותר מידי כסף.

חשוב מאוד להשוות מחירים בין האתרים המתחרים, ולפי זה לקנות את מכשירי הכתיבה. לכן אל תקנו אף פעם את מכשירי הכתיבה שלכם כאשר אתם עייפים, לחוצים, ממהרים או עצבניים. תעשו את זה ברוגע ובנחת וכך תחסכו הרבה כסף.

 • בדקו את מדיניות ההחזרות של האתר.

אף פעם אל תיקנו את מכשירי הכתיבה באתר שאין לו מדיניות החזרות מסודרת, או שמדיניות ההחזרות שלו אינה הוגנת. כל אתר חנות רציני של מכשירי כתיבה יציג בפני הגולשים שלו תקנון החזרות ברור, מסודר, נגיש, הוגן ומובן –  כזה המאפשר ללקוח להחזיר מכשירי כתיבה, בנסיבות מסוימות, על פי הכללים והנורמות שמקובלים בעולם הקניות האינטרנטי.

 • כיצד לשמור על מכשירי הכתיבה שלא ייעלמו ולא יתקלקלו?

הטיפ האחרון שלנו יתייחס דווקא לשימור של מכשירי הכתיבה.

כל מי שיושב בכיתת לימודים או במשרד מכיר את הנטייה של מכשירי כתיבה כגון עטים, עפרונות וכו' להיעלם. חלק מהם נכנסים מבלי משים מתוך אינסטינקט לכיסים או תיקים של לקוחות, או עובדים, רגע אחרי שהם מסיימים את הכתיבה בהם.

גם למחברות, דפדפות ודפים יש נטייה מעצבנת להירטב מהקפה, או להתעופף מרוח המזגן.

לכן:

 • חשוב שיהיה מקום קבוע (קופסה או מגירה) שאליו מחזירים את העטים וכלי הכתיבה, אחרי כל פעם שמסיימים לכתוב בהם, כך הם לא ילכו לאיבוד.
 • עט שמיועד לחתימה של לקוחות (בבנקים או במשרדי עורכי דין וכו'), רצוי שיהיה מחובר לדלפק או לשולחן העבודה עם חוט ייעודי, כדי שהלקוחות לא יאספו אותו איתם בטעות בדרך החוצה.
 • מחברות או דפדפות חייבות לחזור למגירה או לקלסר מיד לאחר סיום הכתיבה בהם, המשך השהות שלהם על שולחן העבודה, היא סגולה כמעט מובטחת להירטבות מנוזלים כל שהם, או להתעופפות ברוח.

לסיכום:

 • כדי לקנות ולשמור על מכשירי כתיבה בצורה הטובה והזולה ביותר, חשוב להיצמד לטיפים הבאים: לדעת מראש מה הם מכשירי הכתיבה אותם אנחנו רוצים לקנות, לברר מראש על טיב מכשירי הכתיבה, לא לקנות סטוק גדול של מכשירי כתיבה לפני התנסות מוקדמת בהם, לקנות את כל מכשירי הכתיבה במרוכז, להשוות מחירים, לבדוק את מדיניות ההחזרות של האתר, לשמור על מכשירי הכתיבה לבל ייעלמו או יתקלקלו, בעזרת הקצאת מקום קבוע בעבורם – קניה יעילה ומהנה.

אהבתם? שתפו..

CW
0
  0
  העגלה שלך
  הסל קניות שלך ריקחזרה לחנות

   מעוניינים ברכישה סיטונאית?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם

   משרד / מוסד

   לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית
   השאירו פרטים ונחזור אליכם

   ביטול הזמנה

   שימו לב ! טופס זה מיועד לביטול מלא של ההזמנה

   אם ברצונכם לשנות את ההזמנה או לעדכן פרטים

   נא פנו באמצעות אחד מדרכי יצירת הקשר בלחיצה כאן

   לא מוצאים את המוצר שחיפשתם?

   המוצר שאתם צריכים לא במלאי?

   ספרו לנו, ואנו נדאג לחפש אותו עבורכם ולעדכן אתכם כשמצאנו

   נוסף לעגלה
   זמינים לשירותך בשמחה